Libor hanáček
zlatnická dílna

Obchodní podmínky

Dodací lhůta

Vzhledem k náročnosti ruční výroby šperků klasickými klenotnickými technikami se dodací lhůta pohybuje od 3 do 5 týdnů. Dále se doba dodání odvíjí od složitosti šperku.

Dalším aspektem, který může ovlivnit dobu dodání šperku je druh použitého drahého kamene, u některých vzácných kamenů může být kvůli jejich jedinečnosti časově náročnější jejich pořízení.

Mou prioritou je 100% spokojenost všech zákazníků, proto je samozřejmostí pravidelné informování o stavu zakázky.

 

Objednání

Mé stránky nejsou klasický e-shop, nýbrž zakázková zlatnická dílna, nezavedli jsme objednací systém pomocí nákupního košíku.

Pro objednání šperku mne musíte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře nebo prostřednictvím telefonu, případně emailu, prostřednictvím jehož mi sdělíte, o jaký šperk se jedná případně značku (číslo) produktu. Dále mi neváhejte sdělit Vaši konkrétní představu o šperku například barva a druh kamene, druh použitého dřeva.

Aby byl šperk vyroben přesně dle představ zákazníka, považuji za samozřejmost zhotovení několika grafických návrhů. Tyto návrhy budou základními kameny při výrobě originálního šperku.

Předtím než šperk započnu vyrábět, provedu souhrn všech požadavků zákazníka, aby nedošlo k nějakým nesrovnalostem. Tento souhrn požadavků a předběžnou cenu zašlu zákazníkovi k odsouhlasení.

Všechny šperky, které mám v nabídce, jsou nenapodobitelné originály a vždy je vyroben pouze jeden kus, případně pár náušnic. V žádném případě se nejedná o sériovou výrobu.

 

Způsob předání – dopravy

Máte-li zájem o zaslání šperku poštou, napište mi Vaši adresu. Zásilka bude pečlivě a bezpečně zabalena, o jejím odeslání budete předem informováni.

Poštovné je zdarma.

V případě, že si budete chtít šperk vyzvednout osobně, rád se s vámi setkám v mé dílně.

 

Způsob platby

V případě zaslání šperku poštou je způsob platby na dobírku, po domluvě lze platbu uskutečnit převodem (před odesláním zásilky).

Při osobním převzetí šperku lze platbu uskutečnit pouze v hotovosti. Momentálně nedisponuji platebním terminálem na platbu kartou.

 

Záruční doba

Na každý šperk z mé nabídky poskytuji záruku po dobu dvou let.

Začátek záruční doby vzniká dnem převzetí šperku. V době záruky zodpovídám za vady, které nejsou způsobené nesprávným zacházením se šperkem.

Pokud se na šperku vyskytne závada, máte nárok na její bezplatné odstranění. Čas potřebný k opravě se do záruční doby nepočítá.

Samozřejmostí je pozáruční servis.

 

Reklamační řád

Oznámení o zjištěné závadě učiňte prosím bez zbytečných odkladů.

Reklamovaný šperk můžete předat osobně, nebo ho zaslat poštou na adresu:

Zlatnická dílna Libor Hanáček

Masarykovo náměstí 157/8 686 01 Uherské Hradiště

K reklamovanému šperku přiložte kopii dokladu o zaplacení. Po obdržení zásilky s reklamovaným zbožím Vás do 24 hodin budeme informovat o způsobu odstranění závady.

Popisky šperků na webových stránkách jsou pouze orientační. Vyhrazuji si právo na jejich úpravu.

 

Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů kupujícího, který je fyzickou osobou, je poskytována zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Kupující souhlasí se zpracováním těchto svých osobních údajů: jméno a příjmení, adresa bydliště, identifikační číslo, daňové identifikační číslo, adresa elektronické pošty, telefonní číslo a pohlaví (dále společně vše jen jako „osobní údaje“).

Kupující souhlasí se zpracováním osobních údajů prodávajícím, a to pro účely realizace práv a povinností z kupní smlouvy a pro účely vedení uživatelského účtu. Nezvolí-li kupující jinou možnost, souhlasí se zpracováním osobních údajů prodávajícím také pro účely zasílání informací a obchodních sdělení kupujícímu. Souhlas se zpracováním osobních údajů v celém rozsahu dle tohoto článku není podmínkou, která by sama o sobě znemožňovala uzavření kupní smlouvy.